featured

TÜRKİYE’NİN İLK BLOCKCHAIN- METAVERSE EXPO FUARI İSTANBUL’DA

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain teknolojileri fuarı Türkiye’de ilk kez İstanbul Fuar Merkezi’nde 04 -07 Temmuz 2024’de yapılacak. Dünyanın sektördeki tüm paydaşları bu fuarda İstanbul’da ilk kez buluşacak. Sektör adına benzersiz bir etkinliğe ev sahipliği yapacak olan “Blockchain Expo World”; Metaverse, Cryptocurrency, NFT, WEB 3.0, Web 2, Mining, DAO, DeFi, GameFi alanlarındaki tüm paydaşları bir araya getirerek, alanında dünyaca ünlü isimleri de konuşmacı olarak ağırlayacak.

Türkiye’de hızla gelişen sektör

Dünyayı saran kripto para gelişmeleri binlerce yeni ticaret alanı ve onlarca marka yarattı. Bu kapsamda Türkiye bu değişime ışık hızıyla adapte olarak kripto varlık borsa hacminde Dünya’da 4. Avrupa’da ise 1. sıraya yerleşti. “Blockchain Expo World” bu alanda hizmet veren ulusal ve uluslararası tüm markaları organizasyonda buluşturacak.

Metaverse Evreninde Sektörün İlk Fuar ve Konferansı

“Blockchain Expo World” eş zamanlı olarak Metaverse evreninde de yer alarak dünyada bir ilke imza atacak. “Tek fuar, iki farklı evren” anlayışı ile fuara dijital ortamda katılmak isteyen ziyaretçiler için fuar eş zamanlı olarak bir Metaverse evreninde de ziyarete açılacak. Bu yönüyle “Blockchain Expo World”, dünyada ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek. Dünyanın her yerinden isteyen ziyaretçiler fuarı Metaverse evreninde sanal olarak ziyaret edebilecek.

Start-Up’lar Rahatlıkla Projelerini Tanıtabilecek

‘’ Blockchain Expo World ‘’ sadece büyük firmaları değil, Start-Up’larıda düşünerek her bütçeye uygun hazır paketler hazırlayarak her firmanın katılmasına olanak sağladı. Bu şekilde Start-Up projelerini rahatlıkla tanıtabilecekler.

NFT ilanı 20 USD

Özel tasarlanmış NFT sergi alanı ile 1800 adet NFT eseri sergilenecek. Sadece 20 Usd ile NFT sanatçıları eserlerini tanıtma fırsatı bulacaklar.

Ödüllü Yarışmalar ( Hackathon – Ideathon – Trading )

Fuarın heyecan verici bir diğer etkinliği de Trading, Hackathon ve Ideathon yarışmaları olacak. Bu üç ayrı yarışma, blokchain teknolojisi ve kripto para dünyasındaki en yetenekli beyinleri ve en yaratıcı fikirleri ödüllendirecek bir platform olacak.

Bu yarışmalarla birlikte, fuarda 4 gün boyunca süren bu etkinlikler, genç yeteneklerin potansiyellerini ortaya çıkarırken aynı zamanda blockchain ekosisteminin büyümesine de katkı sağlayacak

 

Blockchain Expo World İstanbul Fuar Merkezi’nde

2 ayrı salonda toplam 12 bin 107 m² alanda yapılacak fuara İstanbul Fuar Merkezi (İFM) ev sahipliği yapacak. Kripto Varlık Borsaları, Kripto Para ve Blok Zincir Çözüm Sağlayıcıları, Metaverse Teknolojisi Geliştiren Şirketler, Kripto Varlık Madenciliği Faaliyetindeki Şirketler, Teknolojisi ile Oyun Geliştiren Yazılım Şirketleri, Fan Token Altyapı Sağlayıcıları, Geleneksel Finans Şirketleri, Web 3.0, Web 2, Yazılım Geliştiricileri, NFT Pazar Yerleri ve koleksiyon yaratıcıları başta olmak üzere katılımcıların İstanbul’da büyük bir buluşması sağlanacak.

Stant ve Sponsorluk Başvuruları Başladı

Kısa bir süre indirim yapılan ‘’ Blockchain Expo World ‘’ başvurular başladı. Yerinizi ayırtmak için geç kalmayınız. Detaylı bilgi için www.blockchainexpoworld.com

 

 

Turkey’s First Blockchain-Metaverse Expo Fair to be Held in Istanbul

The Blockchain technologies fair will be held in Istanbul for the first time at the Istanbul Fair Center from July 4-7, 2024. All stakeholders in the sector will meet in Istanbul for the first time at this fair. The “Blockchain Expo World” will host all stakeholders in the Metaverse, Cryptocurrency, NFT, WEB 3.0, Web 2, Mining, DAO, DeFi, GameFi fields, and will also host world-renowned names in the field.

The Blockchain Technology Sector is Rapidly Developing in Turkey

The cryptocurrency developments that have swept the world have created thousands of new trading areas and dozens of brands in Turkey. In this context, Turkey has adapted to this change at the speed of light and ranked 4th in the world and 1st in Europe in terms of cryptocurrency exchange volume. “Blockchain Expo World” fair will bring together all national and international brands that serve in this field.

The First Blockchain Expo and Conference in the Metaverse

“Blockchain Expo World” will simultaneously take place in the Metaverse, making it a world first. With the concept of “one fair, two different worlds”, the fair will be opened to visitors who want to participate in the fair digitally in a Metaverse universe. In this regard, “Blockchain Expo World” will make a first in the world and Turkey. Visitors from all over the world can visit the fair in the Metaverse universe virtually.

Start-Ups Can Easily Promote Their Projects

“Blockchain Expo World” is not only for large companies, but also for start-ups. The fair offers a variety of packages to suit all budgets, so that everyone can participate. This way, start-ups can easily promote their projects.

NFT Listing $20

A special NFT exhibition area will be set up with 1800 NFT pieces on display. NFT artists will have the opportunity to promote their work for just $20.

Award-Winning Competitions (Hackathon, Ideathon, Trading)

Another exciting event at the fair will be the Trading, Hackathon and Ideathon competitions. These three separate competitions will be a platform to reward the most talented minds and the most creative ideas in the blockchain technology and cryptocurrency world.

Together with these competitions, these events that will take place for 4 days at the fair will contribute to the growth of the blockchain ecosystem while also revealing the potential of young talents.

Blockchain Expo World to be Held at Istanbul Fair Center

The Istanbul Fair Center (IFC) will host the Blockchain Expo World, which will be held in two halls in a total area of 12,107 square meters. The fair will bring together participants from all over the world, including cryptocurrency exchanges, cryptocurrency and blockchain solution providers, metaverse technology development companies, cryptocurrency mining companies, software companies that develop games with technology, fan token infrastructure providers, traditional financial companies, web 3.0, web 2, software developers, NFT marketplaces and collectors.

Stand and Sponsorship Applications Started

Applications for the “Blockchain Expo World” have started. Don’t miss your chance to reserve your place. For more information, please visit www.blockchainexpoworld.com.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
TÜRKİYE’NİN İLK BLOCKCHAIN- METAVERSE EXPO FUARI İSTANBUL’DA

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Ulusal24 Haber Merkezi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!