featured

OSB’ler buluta taşınıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

OSBÜKbulut sisteminin organize sa­nayi bölgelerine tanıtıldığı online lansman toplantısında konuşan OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, organize sanayi bölgelerini ve katılımcı sanayi işletmele­rini yüzde 100 yerli ve milli olan OSBÜK­bulut’u kullanmaya davet etti.

Dünyanın her yerinden 7 gün 24 saat ulaşılabilecek

OSBÜKbulut’un OSB’leri ve OSB sanayi­cilerini milyonlarca liralık donanım yatı­rımlarından da kurtaracağını ifade eden Kütükcü, “OSB’lerimiz ve bölgelerimiz­deki 67 bin sanayi işletmemiz OSBÜKbu­lut ile verilerini daha güvenli ortamda, KVKK gerekliliklerine uygun biçimde ye­dekleyebilecekler, iş süreçlerini dijital or­tama aktarabilecekler ve bu verilerine dünyanın her yerinden 7 gün 24 saat ula­şabilecekler. Ayrıca kurumsal sunucu ihti­yaçlarını çok daha düşük maliyetlerle karşılayabilecek, işletme ve bakım mali­yetlerinden ciddi tasarruflar sağlayabile­cekler. İhtiyaç duydukları başta muhasebe uygulamaları olmak üzere bir­çok uygulamayı düşük maliyetle OSBÜK­bulut üzerinden kullanabilecekler. OSBÜKbulut, OSB’lerimizin ve işletmeleri­mizin dijitalleşme süreçlerine de önemli katkı sunacak” dedi.

OSBÜKbulut, OSB’lere tanıtıldı

NetDataSoft firması Genel Müdürü Yusuf Tulgar da, bir sunum yaparak OS­BÜKbulut Sistemi ile ilgili teknik bilgiler verdi. Tulgar, OSB’ler, OSB firmaları ve ça­lışanlarının OSBÜKbulut’ta dijital verile­rini saklayabileceklerini, kurumsal kaynak planlama uygulamalarını ve anti­virüs yazılımlarını kullanabileceklerini an­latarak, http://bulut.osbuk.org/ adresin- den ulaşılabilen OSBÜKbulut’un sunacağı hizmetlerle ilgili detaylı bilgi verdi.

Haber Kaynağı www.ekohaber.com.tr

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
OSB’ler buluta taşınıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Ulusal24 Haber Merkezi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!