featured

Başkan Aktaş’tan DOSABSİAD’a övgü

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bursa Büyükşehir Belediye Baş­kanı Alinur Aktaş, Demirtaş Orga­nize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel ve Yönetim Kurulu üyele­rine nezaket ziyareti gerçekleş­tirdi. Ziyarette DOSABSİAD’ın kent ve ülke ekonomisi açısından stratejik konumda olduğu vurgulandı.

Aktaş: Üzerimize düşeni yaparız

DOSABSİAD’ın ekonomiye büyük katkılar sağladığını kayde­den Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Örnek ya­tırımların gerçekleştirildiği, sa­nayi dünyasında pek çok bakım­dan lokomotif konumda bulunan Demirtaş Organize Sanayi Böl­gesi; istihdam ve ihracata yaptığı katkılarla hem şehrimiz, hem ülke ekonomimiz açısından son derece değerli bir bölge. Büyükşe­hir Belediyesi olarak kentimiz, ül­kemiz için taşın altına elini koyan sanayicimizin, iş insanımızın ya­nındayız” diye konuştu.

Çevikel: Ses getirmeye devam edeceğiz

DOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel de 35 yıl­dır yerel yönetimlerle iş birliğinde kent ve ülke ekonomisine damga vurmaya devam ettiklerini belir­terek, “Sadece üretim ve istihdam boyutu ile değil, dijital ve yeşil dö­nüşüm konularında da öncü ko­numdayız. BTSO iştiraki BUTGEM ile iş birliğinde hayata geçirdiği­miz ve büyük ilgi gören Dijital Dö­nüşüm Okulu da bu alandaki önemli hamlelerimizden biri. 1 mil­yon istihdam açığı olan alana yö­nelik Türkiye’de bir ilke imza atılan proje kapsamındaki eğitimlerle iş dünyasının dijital dönüşüm süre­cini hızlandırıyoruz” dedi.

Haber Kaynağı www.ekohaber.com.tr

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Aktaş’tan DOSABSİAD’a övgü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Ulusal24 Haber Merkezi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!