featured

BALKANTÜRKSİAD Bijeljina’da yatırım peşinde

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BALKANTÜRKSİAD Başkanı Fatih Şakir, Balkantürk Eğitim Vakfı (BEV) Başkanı İlhan Uslu ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette BALKANTÜRKSİAD ile Bijeljina Beledi­yesi arasındaki iş birlikleri ve Bijeljina kentindeki yatırım olanakları değerlen­dirildi.

Programın açılışında konuşan BAL­KANTÜRKSİAD Başkanı Fatih Şakir, 12 Balkan ülkesiyle iletişim halinde olduk­larını Balkanlardaki yatırım olanaklarını değerlendirdiklerini ifade etti. Başkan Fatih Şakir, “Biz sadece Bosna Hersek ile değil aynı zamanda 12 Balkan ülkele­riyle de iletişim içindeyiz. Bu hafta sonu da 25 iş insanıyla Romanya’ya gideceğiz. Her Balkan ülkesindeki yatırım olanak­larını üyelerimizle ayrıntılı olarak inceli­yoruz. İş insanları derneği olarak iş birliklerini önemsiyor ve geleceğe dönük yatırım olanaklarını değerlendiri­yoruz. Somut yatırım fırsatları ve proje­lerini masaya yatırmak üzere en kısa zamanda Bosna Hersek’e gelip sizi ziya­ret edeceğiz” dedi.

Bosna Hersek’in Bijeljina Belediye Başkanı Ljubisa Petrovic ise “Hem eko­nomi hem de gönül üzerinden dostça ilişkilerimizi geliştirmek istiyoruz. Ülke­mizdeki iş imkanlarını değerlendirme­nizden mutluluk duyarız. Birçok Türk firması ülkemizde faaliyetlerini yürüt­mekte, yakında Bursa ve Belinay yolları bağlanacak. İnşası devam eden otoyol­larla bağlanacak. Bu ziyaret uzun bir iliş­kinin oluşmasını sağlayacaktır inancındayız” konuştu.

Haber Kaynağı www.ekohaber.com.tr

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BALKANTÜRKSİAD Bijeljina’da yatırım peşinde

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Ulusal24 Haber Merkezi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!