featured

Savunma sanayi ihracat için Fransa’da

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzay Havacılık Savunma UR-GE Projesi üyeleri Fran­sa’nın başkenti Paris’te kara ve kara-hava sistem­leri alanında dünyanın re­ferans etkinliği olan Eurosatory Fuarı kapsa­mında farklı ülkelerden gelen firmalarla ikili iş gö­rüşmesi gerçekleştirdi.

BTSO’nun öncülüğünde Ticaret Bakanlığı işbirli­ğiyle faaliyetlerine devam eden Uzay Havacılık Sa­vunma UR-GE Projesi üye­leri, stratejik sektörlerdeki ihracat potansiyelini güç­lendirmek için yurt dışı se­ferlerine devam ediyor. UR-GE Projesi üyeleri, Pa­ris’te, 13-17 Haziran tarih­leri arasında düzenlenen Eurosatory 2022 etkinliği kapsamında yoğun ikili iş görüşmelerine imza attı. UR-GE Projesi ile 20’yi aşkın firma temsilcisi, et­kinlikte sektördeki geliş­meleri yakından takip ederken, B2B organizas­yonu ile de yeni iş bağlan­tıları kurma fırsatı yakaladı. BASDEC Başkan Yardımcısı ve UR-GE Pro­jesi Üyesi Muhsin Mardin, programda savunma sa­nayiine yönelik çok farklı teknolojileri yakından gör­düklerini dile getirdi.

UR-GE Üyesi Tolga Kara­deniz ise “Kentimizin sa­vunma sanayinde ciddi bir gücü var. Program süre­since dünyanın farklı coğ­rafyalarından gelen firmalarla birebir görüşme fırsatı bulduk” dedi.

Haber Kaynağı www.ekohaber.com.tr

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
0
kurnaz
Kurnaz
Savunma sanayi ihracat için Fransa’da

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Ulusal24 Haber Merkezi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!