47. Pantene Altın Kelebek Oylamasında Final Turu Heyecanı Başladı! – Magazin

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hürriyet Gazetesi ve Dünyanın 1 numaralı saç bakım kremi markası* Pantene’in iş birliğiyle bu yıl 47’ncisi düzenlenecek Pantene Altın Kelebek’te ödül alacak isimler için heyecanlı bekleyiş tüm hızıyla devam ediyor.Televizyon ve müzik dünyasında gücünü gösterenlerin gecesi olacak Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde oylamanın ilk turu sona erdi.  Toplam 9.355.606 sayıda oyun kullanıldığı ilk turun ardından oylamada final turu heyecanı başladı.Gücünü Gösterenler İçin Oylamada Final Turu BaşlıyorHer yıl olduğu gibi bu yıl da Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin ilk fazında halkın oyları ile en yüksek oy sayısına ulaşan her kategorideki finalistler belli oldu. Şimdi final turunda, büyük ödüle bir adım daha yaklaşmak için kıyasıya yarış başlıyor. Yıl boyunca yetenekleri ve başarıları ile gücünü gösterenler %70 halkın ve %30 jürinin oyları değerlendirilerek belli olacak ve 5 Aralık tarihinde gerçekleşecek 47. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerine kavuşacak.Siz de favori adayınızı desteklemek için 8 Kasım tarihine kadar; Pantene Altın Kelebek Ödülleri resmi internet sitesi www.pantenealtinkelebekodulleri.com’dan desteklediğiniz yıldızlara oy vererek bu yılın kazananları arasında en sevdiğiniz isimlerin yer almasını sağlayabilirsiniz.İşte finalistlerin listesi:En İyi Dizi KategorisiCamdaki Kız – KANAL DEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – ATVGönül Dağı – TRT1Kardeşlerim – ATVKırmızı Oda – TV8Masumlar Apartmanı – TRT1Sadakatsiz – KANAL DSon Yaz – FOX TVTeşkilat – TRT1Yasak Elma – FOX TVEn İyi İnternet Dizisi Kategorisi50M2 – NETFLIXAŞK 101 – NETFLİXAtiye – NETFLIXAynen Aynen – BLU TVBir Başkadır – NETFLIXFatma – NETFLIXSaygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi – BLU TVSokağın Çocukları – BLU TVThe Protector / Hakan Muhafız – NETFLIXYeşilçam – BLU TV En İyi Dijital İçerik [email protected]İSARIKAN – EXXENAlper Rende ile Kaçış – EXXENBize Kaldı (Fezi Altun & Seçkin Süngüç) – YOUTUBEDuraktan Durağa (Berk Keklik) – GAİNGör Beni – Dur Bi Dinle (Armağan Çağlayan) – YOUTUBEİbrahim Selim ile Bu Gece – YOUTUBEKatarsis (Gökhan Çınar) – YOUTUBE – EXXENKirli Çamaşırlar (Orkun Işıtmak) – EXXENKonuşanlar (Hasan Can Kaya) – EXXENZeynep Bastik ve Konukları – EXXENEn İyi Kadın Oyuncu KategorisiAlina Boz (AŞK 101) – NETFLIXAyça Ayçin Turan (Arıza) – SHOW TVBeren Saat (Atiye) – NETFLIXBinnur Kaya (Kırmızı Oda) – TV8Burcu Biricik (Camdaki Kız) – KANAL DCansu Dere (Sadakatsiz) – KANAL DEzgi Mola (Masumlar Apartmanı) – TRT1Hafsanur Sancaktutan (Son Yaz) – FOX TVMerve Dizdar (Masumlar Apartmanı) – TRT1Su Burcu Yazgı Coşkun (Kardeşlerim) ATVEn İyi Erkek Oyuncu KategorisiAhmet Kural (Bir Zamanlar Kıbrıs) – TRT1Akın Akınözü (Hercai) – ATVAlperen Duymaz (Son Yaz) – FOX TVBirkan Sokullu (Masumlar Apartmanı) – TRT1Burak Özçivit (Kuruluş Osman) – ATVÇağatay Ulusoy (Yeşilcam – Hakan Muhafız) – BLU TV – NETFLIXÇağlar Ertuğrul (Teşkilat) – TRT1Caner Cindoruk   (Sadakatsiz) – KANAL DEngin Akyürek (Sefirin Kızı) – STAR TVTimuçin Esen (Hekimoğlu) – KANAL DEn İyi Komedi Dizisi KategorisiÇok Güzel Hareketler 2 – KANAL DDünya Hali – TRT1Gençliğim Eyvah – ATVGüldür Güldür – SHOW TVJet Sosyete – STAR TVKalk Gidelim – TRT1Kazara Aşk – STAR TVKuzey Yıldızı İlk Aşk – SHOW TVSeksenler – TRT1 En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu KategorisiAlgı Eke / Acans – BLU TVAyça Varlıer / Kalk Gidelim – TRT1Begüm Öner / Seksenler – TRT1Cemre Ebüzziya / İlginç Bazı Olaylar – EXXENÇok Güzel Hareketler 2 Ekibi – KANAL DEge Kökenli / Doğu – BLU TVGüldür Güldür Ekibi – SHOW TVGünay Karacaoğlu / Gençliğim Eyvah – ATVNilperi Şahinkaya / Aynen Aynen – BLU TVSuzan Kardesş / Seksenler – TRT1 En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu KategorisiÇağlar Çorumlu/Ayak İşleri – GAİNCengiz Bozkurt/Gençliğim Eyvah -ATVÇok Güzel Hareketler 2 Ekibi – KANAL DDoğu Demirkol/Doğu – BLU TVEngin Günaydın/10 Bin Adım – GAİNFeyyaz Yiğit/Gibi -EXXENGüldür Güldür Ekibi – SHOW TVİbrahim Büyükak/İlginç Bazı Olaylar – EXXENİlker Ayrık/Seksenler – TRT 1Kerem Bürsin/Aynen Aynen – BLU TV En İyi Romantik Komedi Dizisi KategorisiAda Masalı – STARAşk Mantık İntikam – FOX TVAşkın Tarifi – KANAL DBaht Oyunu – KANAL DBay Yanlış – FOX TVCam Tavanlar –SHOW TVÇatı Katı Aşk – KANAL Dİyi Günde Kötü Günde – STARSen Çal Kapımı -FOX TVEn İyi Romantik Komedi Kadın OyuncusuAslı Sümen (Baht Oyunu) – KANAL DAyça Ayşin Turan (Ada Masalı) – STAR TVBensu Soral (Cam Tavanlar) –SHOW TVBurcu Özberk (Aşk Mantık İntikam) – FOX TVCemre Baysel (Baht Oyunu) – KANAL DElçin Sangu (İyi Günde Kötü Günde) – STAR TVHande Erçel (Sen Çal Kapımı) -FOX TVÖzge Gürel (Bay Yanlış) – FOX TVEn İyi Romantik Komedi Erkek OyuncusuAlp Navruz (Ada Masalı) – STAR TVAytaç Şaşmaz (Baht Oyunu) – KANAL DBurak Yörük (Aşk Mantık İntikam) – FOXCan Yaman (Bay Yanlış) – FOX TVFurkan Andıç (Çatı Katı Aşk) – KANAL Dİlhan Şen (Aşk Mantık İntikam) – FOX TVKadir Doğulu (Aşkın Tarifi) – KANAL DKerem Bürsin (Sen Çal Kapımı) -FOX TVKubilay Aka (Cam Tavanlar) –SHOW TVEn İyi Dizi Çifti KategorisiAfra Saraçoğlu – Çağatay Ulusoy (Yeşilçam) – BLU TVAlina Boz- Kubilay Aka (AŞK 101) – NETFLIXAyça Ayşin Turan- Alp Navruz (Ada Masalı) – STARBensu Soral – Kubilay Aka (Cam Tavanlar) – SHOW TVBurcu Biricik- Feyyaz Şerifoğlu (Camdaki Kız) – KANAL DBurcu Özberk – İlhan Şen (Aşk Mantık İntikam) – FOX TVCemre Baysel- Aytaç Şaşmaz (Baht Oyunu) – KANAL DHafsanur Sancaktutan – Alperen Duymaz (Son Yaz) – FOX TVHande Erçel – Kerem Bürsin (Sen Çal Kapımı) – FOX TVSu Burcu Yazgı Coşkun – Onur Seyit Yaran (Kardeşlerim) – ATVEn İyi Yönetmen KategorisiAhmet Katıksız, Deniz Yorulmazer (AŞK 101) – NETFLIXBerkun Oya (Bir Başkadır) – NETFLIXÇağrı Vila Lostuvalı, Çiğdem Bozali (Masumlar Apartmanı) -TRT1Cem Karcı (Kırmızı Oda) -TV8Kethce (Hakan Kırvavaç) (Teşkilat) -TRT1Nadim Güç (Camdaki Kız) – KANALDNeslihan Yeşilyurt (Sadakatsiz) – KANALDSemih Bağcı (Son Yaz) – FOXSerdar Gözelekli (Baht Oyunu) – KANALDYusuf Pirhasan, Altan Dönmez (Sen Çal Kapımı) – FOX TVEn İyi Senaryo KategorisiAli Asaf Elmas, Mustafa Becit, Teoman Gök (Gönül Dağı) – TRT1Ayşe Öner Kutlu (Sen Çal Kapımı) -FOXBahadır Özdener (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) -ATVBanu Kiremitçi Bozkurt – (Kırmızı Oda) – TV8Berkun Oya (Bir Başkadır) – NETFLIXDeniz Dargı – Cem Görgeç – Cenk Boğatur (Son Yaz) – FOXDeniz Madanoğlu, Rana Mamatlıoğlu (Masumlar Apartmanı) -TRT1Gül Abus Semerci (Kardeşlerim) -ATVKemal Hamamcıoğlu-Dilara Pamuk (Sadakatsiz) – KANAL DSeda Altaylı Turgutlu (Camdaki Kız) – KANAL DEn iyi Dizi Müziği KategorisiAlp Yenier (Kardeşlerim) -ATVAlp Yenier (Masumlar Apartmanı) -TRT1Aslı Demirer – Safa Hendem (Baht Oyunu) – KANAL DAytekin Ataş (Sen Çal Kapımı) – FOX TVBatuhan Fırat (Kalp Yarası) – ATVCem Öget (Ada Masalı) – STARCem Öget (Sadakatsiz) – KANAL DHey! Douglas (AŞK 101) – NETFLIXToygar Işıklı (Çukur) – SHOW TVTuna Hizmetli (Son Yaz) – FOX TVEn İyi Çocuk Oyuncu KategorisiAlp Akar – SadakatsizAylin Akpınar – KardeşlerimAzra Aksu – Baht OyunuBeren Gençalp – Sefirin KızıBerkay Celal Çetin – Masumlar ApartmanıEylül Şenocak – Masumlar ApartmanıKayra Orta – Alev AlevKuzey Gezer – Yasak ElmaMaya Başol – Sen Çal KapımıYasemin Nil Yüksel – Masumlar ApartmanıEn İyi Gündüz Kuşağı KategorisiAçelya Akkoyun ile Akla Takılanlar – (360)Çağla ile Yeni Bir Gün (Çağla Şikel) – FOX TVDidem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme – SHOW TVEce Üner ile Susma – KANAL DEsra Erol’da – ATVFulya ile Umudun Olsun (Fulya Öztürk) – FOXGelinim Mutfakta (Demet Akalın) – KANAL DMüge Anlı ile Tatlı Sert (ATV)Neler Oluyor Hayatta (Nur Tuğba Namlı – Hakan Ural) – KANAL DSabahın Sultanı Seda Sayan – STAR TV En İyi Kadın Sunucu KategorisiAçelya Akkoyun (Açelya Akkoyun ile Akla Takılanlar) -360Aslı Şafak (Aslı Şafak’la İşin Aslı) – HABERTÜRK TVÇağla Şıkel (Çağla ile Yeni Bir Gün) – FOX TVDemet Akalın (Demet ve Alişan ile Sabah Sabah) -STAR TVDoğa Rutkay (Çocuktan Al Haberi) – SHOW TVEce Üner ile Susma – KANAL DEsra Erol’da – ATVFulya Öztürk (Fulya ile Umudun Olsun) –  FOX TVMüge Anlı ile Tatlı Sert – ATVPelin Çift ile Gündem Ötesi – TRT 1En İyi Erkek Sunucu KategorisiAcun Ilıcalı (Survivor Türkiye) – TV8Ali İhsan Varol (Kelime Oyunu) – TV8Alp Kırşan (Ortak) – NTVArda Türkmen (Arda’nın Mutfağı) – KANAL DDanilo Zanna (Masterchef) -TV81Ender Saraç’la Sağlıklı Günler – SHOW TVHakan Ural (Neler Oluyor Hayatta) – KANAL DKenan İmirzalıoğlu (Kim Milyoner Olmak İster) – ATVKerem Alışık (Seneye Bu Zamanlar) – TRTVahe Kılıçarslan (Vahe ile Evdeki Mutluluk) – STAR TVEn İyi Haber Programı Kadın Sunucu KategorisiAfşin Yurdakul – HABERTÜRKBaşak Şengül – CNNTÜRKGülbin Tosun – FOXHande Fırat – CNNTÜRKHilal Özdemir – ATVIşıl Açıkkar – TRTMerve Dinçkol – KANAL DNazlı Çelik – STAR TVPınar Erbaş – SHOW TVSeda Öğretir – NTVEn İyi Haber Programı Erkek Sunucu KategorisiAçıl Sezen – BLOOMBERGAhmet Arpad – NTVCem Öğretir – ATVCüneyt Özdemir – CNN TÜRKDeniz Bayramoğlu – KANAL DErsoy Dede – TRT1İsmail Küçükkaya – FOXMesut Yar – STAR TVSelçuk Tepeli – FOXUğur Önver – CNN TÜRKEn İyi Haber Programı Kategorisi5N1K (Cüneyt Özdemir) – CNNTÜRKA’dan Z’ye (Uğur Önver) – CNNTÜRKAçık ve Net (Kübra Par) – HABERTÜRK TVBaşkent Kulisi (Mehmet Acet) – KANAL 7Cnn Türk Masası (Semiha Şahin) – CNNTÜRKEnine Boyuna (Hülya Hökenek) – HABERTÜRK TVGece Görüşü (Hande Fırat) – CNNTÜRKİsmail Küçükkaya ile Çalar Saat – FOX TVKahvaltı Haberleri (Hilal Özdemir) – ATVMesut Yar ile Bugün (Mesut Yar) – STAR TVEn İyi Spor Programı KategorisiAktüel Futbol: Sunucu: İbrahim Kırkayak, Yorumcular: Alp Pehlivan, Ogün Temizkanoğlu – (TRT SPOR)Artı Futbol: Mustafa GöksuBein Manşet: Murat Caner – Uğur Meleke (BEIN SPORTS)Bein Teknik: İsmail Şenol – Tamer Tuna (BEIN SPORTS)Beyaz Futbol Pazar: Sunucu: Onur Yıldız, Yorumcular: Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı, Abdülkerim Durmaz (BEYAZ TV)Derin Futbol: Sunucu: Onur Yıldız, Yorumcular: Sinan Engin, Ahmet Çakar, Abdülkerim Durmaz, Rasim Ozan Kütahyalı – (BEYAZ TV)Spor Manşet: Cem Dizdar – Serkan Yetkin (TRT SPOR)Süper Lig: Sunucu: Güntekin Onay, Yorumcular: Tugay Kerimoğlu, Feyyaz Uçar, Volkan Demirel – (BEIN SPORTS)Takım Oyunu: Sunucu: Ender Bilgin, Yorumcular: Erman Toroğlu, Mehmet Yılmaz, Reha Kapsal, Serdar Sarıdağ – (A SPOR)Yüzde Yüz Futbol: Sunucu:: Erbatur Ergenekon, Yorumcu: Rıdvan Dilmen (TRT SPOR)En İyi Yarışma Kategorisi3’te 3 (Prof. Dr. Tufan Gündüz – Pelin Çift – TRT1Aileler Yarışıyor – (Asuman Krause) – 360Çocuktan Al Haberi (Doğa Rutkay) – SHOW TVEn Hamarat Benim (Kadir Ezildi) – FOXEzgi Sertel ile Fazlası Zarar – TRT1Kelime Oyunu (Ali İhsan Varol) – TEVE2Kim Milyoner Olmak İster (Kenan İmirzalıoğlu) – ATVMasterchef Türkiye (Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu) -TV8Survivor Türkiye (Acun Ilıcalı) – TV8Yaparsın Aşkım (İlker Ayrık) – FOX TVEn İyi Erkek Şarkıcı KategorisiBilal SonsesBurayCan BonomoEdisEmir Can İğrekHaluk LeventKenan DoğuluMurat BozOğuzhan KoçYalınEn İyi Kadın Şarkıcı KategorisiAleyna TilkiDemet AkalınDerya UluğEce SeçkinHadiseİrem DericiMelek MossoSezen AksuTuğçe KandemirZeynep BastıkEn İyi Müzik Grubu KategorisiAdamlarDolu Kadehi Ters TutGripinİkilemMadrigalMangaPinhaniSakilerYüzyüzeyken KonuşuruzZakkumEn İyi Dj KategorisiArem Özgüç & Arman AydınBirol Giray (Beegee)BÖ (Bahadır Öneş)Burak YeterDeeperiseDoğukan MançoDoğuş CabakçorMahmut OrhanOzan DoğuluVeyasin (Hey Douglas)En İyi Rap KategorisiAdosAnıl PiyancıBatuflexCezaEypioGazapizmMeroSagopa KajmerSefoUziEn İyi Türk Halk Müziği Kadın KategorisiAynur HaşhaşDeniz ToprakElif Buse DoğanGüler DumanHilal ÖzdemirÖykü GürmanSevcan OrhanŞevval SamZaraZeynep Bakşi Karatağ En İyi Türk Halk Müziği Erkek KategorisiAhmet ŞafakCem YıldızCimilli İboEkin UzunlarEnder BalkırHüseyin TuranMahmut TuncerMusa EroğluResul DindarSelçuk BalcıEn İyi Klip KategorisiAleyna Tilki – Bu Benim MasalımBilal Hancı & Mustafa Ceceli – RüzgarBuray – Deli KızCan Bonomo & Demet Evgar – Rüyamda BuluttumCemal Can – KahramanEdis – MartılarEnes Batur – AyazHadise – Hay HayKerimcan Durmaz – PeşimdeMabel Matiz – ToyEn İyi Fantezi Müzik Kadın KategorisiAslı HünelCanseverCeylanDerya BedavacıEbru Yaşarİnci MercanSeda SayanSibel CanZaraEn İyi Fantezi Müzik Erkek KategorisiAhmet ParlakAli DündarArif SusamBayhanHakan Altunİbrahim TatlısesMetin ŞentürkRubatoŞahin KendirciSerkan KayaEn İyi Şarkı KategorisiAffet Beni Sevgilim – Ege Balkız – Burry SopranoAlaz Alaz – BurayBaşa Sar- Ege Can SalBen Bilmem – Ebru YaşarBilmem mi? – SefoDünyadan Uzak – Pinhani, SakilerHay Hay – HadiseKahraman – Cemal CanMartılar – EdisSeni Dert Etmeler – MadrigalEn İyi Influencer Kadın KategorisiBerfu YenenlerCemre SolmazCeren YaldızDamla AltunDanla BiliçEylül ÖztürkPelin AkilPqueen (Büşra Pelin Baynazoğlu)Rachel Araz KiresepiŞeyda ErdoğanEn İyi Influencer Erkek KategorisiAykut ElmasCemal Can CansevenCzn BurakEnes BaturKafalarKerimcan DurmazNusretOrkun IşıtmakTuğkan GönültaşUberkuloz (Berk Keklik)En İyi Magazin Programı KategorisiBloomberg HT LifeBloomberg HT MagazinCanlı Masa – UÇANKUŞ TVCumartesi Magazin – UÇANKUŞ TVCumartesi Sürprizi – SHOW TVMagazin D Cumartesi – KANAL DMagazin D Pazar – KANAL DMagazin Hattı – TV 100Pazar Sürprizi – SHOW TVSöylemezsem olmaz – BEYAZ TVEn iyi Proje Albümü Kategorisi1977 Sezen’li Şarkılar – (Emir Ersoy)4 Miras (Rubato)Akustik Hikayeler (İlhan Şeşen &Vedat Akman)Benim İçin Söylenenler (Mazlum Çimen)Cenk Eren Repertuvar: Barış Manço ŞarkılarıEzginin Günlüğü 40 Yıllık ŞarkılarŞimdi 90’lar 2Söz & Müzik Tan TaşçıTeoman ve PiyanoVasiyet (Haluk Levent)En İyi Çıkış Yapan İsim KategorisiBerk CoşkunBurak Bulut&Kurtuluş KuşCemal CanEce MumayEkin UzunlarKerimcan DurmazMadrigalSakilerSefoZehra

Haber Kaynağı www.turkiyehaberajansi.com

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
47. Pantene Altın Kelebek Oylamasında Final Turu Heyecanı Başladı! – Magazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Ulusal24 Haber Merkezi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!