11.4 C
İstanbul
Çarşamba, Ekim 27, 2021
- Reklam -
Ana SayfaİŞ DÜNYASIKoray Şirketler Grubu’nun iletişim danışmanlığı ajansı CANVAS oldu - TEKNOLOJİ

Koray Şirketler Grubu’nun iletişim danışmanlığı ajansı CANVAS oldu – TEKNOLOJİ


 

 

Koray Şirketler Grubu, yeni dönemde iş birliği yapacağı iletişim ajansını seçti. Müteahhitlik, gayrimenkul ve yenilenebilir enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Koray Şirketler Grubu’nun yeni dönemdeki iletişim çalışmalarını, yeni nesil bir iletişim danışmanlığı şirketi olarak faaliyet gösteren Canvas yürütecek.

 

 

Kökleri 1950’li yıllara dayanan ve 10 yıl öncesine kadar yalnızca inşaat ve gayrimenkul sektörlerinde ses getiren projelere imza atan Koray Şirketler Grubu, 2017 yılı itibarı ile ana iş kolları olarak müteahhitlik, gayrimenkul ve yenilenebilir enerji sektörlerine odaklanmış durumda.

 

 

Canvas, Koray Şirketler Grubu’na kurumsal iletişim, lider iletişimi, basın ilişkileri, kriz yönetimi, iç iletişim ve etkinlik yönetimi konularında destek verecek.

 

 

Yeni nesil bir danışmanlık şirketi olarak faaliyet gösteren Canvas; özellikle teknoloji alanında faaliyet gösteren kurumlara PR, Dijital İletişim Stratejileri, Marketing, Kurumsal Sosyal Sorumluk ve İçerik Geliştirme alanlarında hizmet veriyor.

 

 

 Haber Kaynağı


BUNLARI DA OKUYUN

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com