30.6 C
İstanbul
Pazar, Ağustos 1, 2021
- Reklam -
Ana SayfaMAGAZİNGelinim Mutfakta Seda neden yok, ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Seda’ya ne oldu?...

Gelinim Mutfakta Seda neden yok, ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Seda’ya ne oldu? 16 Haziran 2021


Gelinim Mutfakta gelinlerinden Seda Yılmaz’ın dünkü programda olmaması izleyenlerde şaşkınlık yarattı. Seda’yı yarışmada göremeyen takipçileri, Seda Yılmaz neden yok, ayrıldı mı sorularının yanıtlarını araştırmaya başladı. Bir süredir programda başarıyla mücadele eden Seda Yılmaz artık programda yer almayacak. Sebebini ise kendini açıkladı.

Gelinim Mutfakta Seda’ya ne oldu?

Haftanın ikinci gününde gelinlerin mücadelesi devam ederken bir süredir yarışmada yer alan gelinlerden Seda Yılmaz ve kayınvalidesi Nagihan Hanımın finale sayılı zaman kala yarışmaya devam edemeyeceği duyuruldu. Seda ve kayınvalidesi Nagihan Hanım, Seda’nın geçirdiği talihsiz bir kaza nedeniyle yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı.

Bugünden(15 Haziran) itibaren yarışmaya devam edemeyeceğini açıklayan Seda Yılmaz, programa yolladığı video ile yarışmadan ayrılma sebebini açıkladı. Videoda, merdivenlerden düştüğünü ve sağ omzunun çıktığını söyleyen Seda, çok üzgün olduğunu ancak kolundaki ağrı nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceğini ifade etti. Bir dahaki sezonda tekrar katılmak istediğini belirten Seda Yılmaz’a programın sunucusu Seda Sayan ve diğer gelin adayları da geçmiş olsun dileklerini iletti.Haber Kaynağı


BUNLARI DA OKUYUN

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com