30.6 C
İstanbul
Pazar, Ağustos 1, 2021
- Reklam -
Ana SayfaMAGAZİNSurvivor Ayşe kimdir, elendi mi? Survivor Ayşe kaç yaşında, nereli? Ayşe Yüksel'in...

Survivor Ayşe kimdir, elendi mi? Survivor Ayşe kaç yaşında, nereli? Ayşe Yüksel’in boyu ve kilosu merak edildi!


Survivor 2021 TV8 ekranlarında ilk bölümüyle 9 Ocak Cumartesi akşamı yayınlandı. Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel izleyiciler tarafından araştırılıyor. Ayşe güçlü, sert tavırlarıyla ön plana çıkmaktadır. Peki ama Survivor Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, mesleği nedir?

Survivor 2021 yarışmasında Ayşe bu akşam eleme adayı olarak potada yer aldı. Açıklanan SMS sıralamasına göre elenen isim Batuhan oldu. Ayşe yarışmaya devam ediyor. 

Survivor Ayşe kimdir? 

Survivor Ayşe, 2021 Gönüllüler kadrosunda yer almaktadır. 2000 doğumlu olan Survivor Ayşe Spor yöneticiliği okumuştur. Survivor Ayşe kendisini “Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de doğdum. Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümünde 2. Sınıf öğrencisiyim. Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldım ayni zaman da 7. Sınıfta haltere başladım ve genç kategorisinde Türkiye’de 3. oldum. 1 yıl yaptıktan sonra bıraktım ve voleybola başladım. 6 yıl mahalli ligde voleybola devam ettim. Aynı zaman da voleybolun ikinci senesinde tenis antrenörlüğüne başladım 4 yıldır devam ediyorum. Aynı zaman da lisede de basketbol okul takımında yer aldım 3 yıl. Üniversitede 1 yıl futsal ve yüzme dersi gördüm. Şuan tenis hocalığı yapıyorum ve okuyorum.” cümleleriyle anlatmaktadır. Haber Kaynağı


BUNLARI DA OKUYUN

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com