20.4 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 16, 2021
- Reklam -
Ana SayfaSPORİbrahim Özdemir: Hakan Çalhanoğlu'nu transfer edebiliriz

İbrahim Özdemir: Hakan Çalhanoğlu’nu transfer edebiliriz


İbrahim Özdemir, seçimden çekileceği iddialarını yalanladı ve ‘’böyle bir fikri düşünmek bile arkadaşlarıma ihanet olur, böyle güçlü bir liste neden seçimden çekilsin’’ dedi. Ekibiyle başkanlık için 3 yıldır çalıştığını söyleyen Özdemir, Galatasaray’ın uzun yıllardır kötü yönetildiğini ve sürekli aşağıya doğru gittiğini ifade etti. İbrahim Özdemir ‘’biz bu kötü gidişe dur demek için adayız’’ dedi

İLK TERCİHİMİZ FATİH TERİM

TRT Radyo 1’de Ahmet Fisunoğlu’nun sorularını yanıtlayan İbrahim Özdemir, teknik direktör konusunda ilk gidecekleri ismin Fatih Terim olduğunu duyurdu. Özdemir, ‘’Terim ile konuşuruz, şartları değerlendiririz ve Galatasaray menfaati için ne gerekiryorsa onu yaparız’’ dedi. Fatih Terim’in de çok iyi bir Galatasaraylı olduğunu söyleyen İbrahim Özdemir, ben dahil kimse vazgeçilmez değil diyerek her konuda alternatif planlarının olduğunu ilan etti.

‘’ŞARTLAR OLUŞURSA HAKAN ÇALHANOĞLU’NU TRANSFER EDERİZ’’

İbrahim Özdemir, milli yıldızın çok iyi bir Galatasaraylı olduğunu söyledi ve başarılı futbolcuyu transfer etmek istediklerini yineledi. ‘’Bu isteğimiz Avrupa’da da büyük ses getirdi’’ diyen Özdemir, 27 yaşındaki futbolcunun transfer edilmesi için yoğun gayret gösterileceğini de aktardı.

Sarı kırmızıların mali açıdan zor durumda olduğunu söyleyen İbrahim Özdemir, borçtan hiç korkmadığını açıkladı ve doğru yönetilirse Galatasaray markasının çok büyük bir gelir kaynağı olacağını ifade etti. Özdemir sözlerine ‘’ Galatasaray’ın gelir problemi değil harcama problemi var’’ diyerek devam etti.

ÖZDEMİR’İN ADA PLANI HAZIR

Galatasaray adasının İstanbul’un ve turizmin gözbebeği olduğunu söyleyen Özdemir, adayı tekrar aktif hale getireceklerini ve kulübe yüksek gelir sağlayacaklarını açıkladı.

Adaylık sürecinin tamamen barış odaklı olduğunu dile getiren Özdemir, kurumlar veya kişilerle kavga etmeyiz ama Galatasaray’ın haklarını korumak için masaya yumruk vurmaktan da çekinmeyiz’’ dedi.

ÖZDEMİR’DEN CENGİZ YÖNETİMİNE TEPKİ

Mustafa Cengiz yönetiminin, başkan adaylarından Galatasaray TV’ye çıkmak için kişi başı 500 bin TL bağış istemesine tepki gösterdi. Özdemir kızgınlığını ‘’bu son zamanlarda gördüğüm en incitici davranıştı’’ diyerek ifade etti. Özdemir, ‘’kulüp televizyonu kişilerin değil, tüm Galatasaraylılarındır’’ dedi.

Galatasaray’da liste birleştirme için bir plan yapıldığını ama iki adayın da bunu reddettiğini söyleyen İbrahim Özdemir, ‘’bu toplantıdan haberim yoktu ama zaten yapılan planlar da suya düştü’’ açıklamasını yaptı.

HER BRANŞA YATIRIMIMIZ DEVAM EDECEK

Galatasaray Başkan adayı İbrahim Özdemir, seçildiği takdirde tüm branşlarda şampiyonluk hedefleyen takım kurulacağı vaadinde bulundu. Özdemir “Galatasaray, sadece futbol değil bir Spor kulübüdür’’ diyerek tüm branşlarda başarı sözü verdi.Haber Kaynağı


BUNLARI DA OKUYUN

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: