20.4 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 16, 2021
- Reklam -
Ana SayfaBİLİM-TEKNİKPolis Botu ve Asker Botu Üreticisi Raff Military Textile

Polis Botu ve Asker Botu Üreticisi Raff Military TextileResmi kurum ve kuruluşlar, her zaman özel bir üniforma, ayakkabı ve aksesuarlara ihtiyaç duymuştur. Tüm bu ürünler hükümetlerin oluşturduğu yönetmelikler doğrultusunda mesleklerin gerekliliklerine göre hazırlanmaktadır. Örneğin, askeri ve polis alanında görev yapacaklar için en uygun ayakkabı modelinin bot olduğuna karar verilmiştir. Bunun nedeni hem ayağı daha iyi kavraması ve daha dayanıklı olmasıdır.

Bu nedenle asker ve polis meslek grupları üniforma altına bot kullanmaktadır. Kullanılacak botların ise yönetmelikleri birbirleriyle aynıdır, diyebiliriz. Fakat tüm bu yönetmelikler oldukça zahmetli bir üretim gerektirmektedir. Asker botu ve polis botu üretimi yapmak, ayakkabı üreticileri için en zorlu iştir. İçinde kullanılacak astardan bağlama kayışına kadar özel dokuma kumaşlara ihtiyaç duyulur. Elbette aranan ilk şart, tüm bunların yüksek dayanıklılığa sahip olmasıdır.

Raff Military Textile portföyünde hem asker hem de polis ürünleri üretimine yer veren ender firmalardan birisidir. Bünyesinde ürettiği asker botu modellerini https://www.raff.com.tr/asker/ayakkabi/ adresinden görebilir, polis botu modellerini ise https://www.askerigiyim.com/polis/polis-bot-ayakkabi/ adresine tıklayarak görebilirsiniz. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan Raff, kaliteli üretimiyle de dikkat çekmektedir.

Raff Military Textile tarafından üretilmekte olan asker botu ve polis botu modellerinin başlıca özelliklerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

Nubuk-Deri-SüetSu geçirmezEnjeksiyon tabanKaymaz kalıpYalıtımlıTaban astarıAnatomik iç taban ve formGüçlü poliüretan tabanAnti bakteriyel çorap astarıTerletmez

Yukarıda saymış olduğumuz tüm bu özellikler Raff Military Textile ‘in tekstil alanındaki uzmanlığıyla gerçekleşmektedir. Raff, uzman işçi kadrosu ve 50 yıla yakın geçmişi ile İstanbul / Merter’de faaliyet gösteren başarılı firmalardan birisidir.

Geçmişten günümüze gelişme içerisinde olup ürün ve müşteri portföyünü de genişletmektedir. Dünyanın her neresinde olursanız olun, Raff Military Textile uluslararası satış ekibine anında ulaşıp her dilde detaylı bilgi almak mümkündür.

Şimdi iletişime geçmek ve hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için resmî web sitesi olan raff.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz!Haber Kaynağı: GerçekBilim


BUNLARI DA OKUYUN

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: