20.4 C
İstanbul
Çarşamba, Haziran 16, 2021
- Reklam -
Ana SayfaBİLİM-TEKNİKTektaş Modelleri Sizlerle

Tektaş Modelleri Sizlerle


Parmaklarda zarif bir duruşa sahip olan ve kullanım itibariyle bir hayli sevilen tektaş modelleri, yüzük, kolye ve bileklik gibi tasarımlarda yerini alıyor. Tek taşın büyük bir özenle işlenerek ve kesilerek, parlatılarak ve boyutları ayarlanarak tasarlanması sonucunda elde ediliyor. Taşların doğal özelliğinden hiçbir şey kaybetmemesi sonucunda ortaya harika bir şekilde parlayan tasarımlar çıkıyor.

Tektaş Modelleri Fiyatlar

Tektaş modelleri içerisinde fiyatlar da ürünlere göre değişir. Yüzük modellerinden kolye modellerine, gerdanlık modellerinden bileklik modellerine varana kadar her üründe tek taş elmas ya da pırlanta olarak tercih ediliyor. Bunların yanı sıra taşların safir ya da yakut olarak tercih edilenleri de mevcuttur.

Tektaş Modelleri Nereden Alınır?  

Safir, yakut, pırlanta ve elmas taşların kullanıldığı tektaş modelleri, artık online olarak çok daha güvenilir ve kaliteli bir biçimde temin edilebiliyor. Tek bir tıkla https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-tektas-yuzuk adresinde giriş yapabilir ve tüm kategorilerde bulunan ürünleri farklı açılardan ve boyutlardan takip edebilirsiniz. Sepete atarak alım işlemlerini de kolayca tamamlayabilirsiniz.Haber Kaynağı: GerçekBilim


BUNLARI DA OKUYUN

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: