10 C
İstanbul
Salı, Nisan 13, 2021
- Reklam -
Ana SayfaMAGAZİNMasumlar Apartmanı 24. bölüm izle! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!

Masumlar Apartmanı 24. bölüm izle! Masumlar Apartmanı son bölüm full izle!


Han’ın çöp dairenin kapısını açışını korkuyla izleyen Safiye ve Gülben’i, büyük bir sürpriz beklemektedir. Gördükleri karşısında ikisinin de dünyasını yıkılır. Safiye büyük bir krize girer.  Han’ın sakinleştirme çabaları ise sonuçsuz kalır. İnci kafasında Han’a dair büyük sorularla eve döner, ancak ortalığı birbirine girmiş halde bulur. İsyan bayrağını çeken Neriman en çılgın maceralara hazırdır. Teras katında gizlice arkadaşlarını ağırlamak ister. Ancak gecenin bir vakti terasa çıkan dörtlüyü büyük bir tehlike beklemektedir. İnci’nin tavırlarından şüphelenen Han ise gözünü karartır ve hayatını kökten değiştirecek bir adım atar.
 
MASUMLAR APARTMANI 24. BÖLÜM İZLE

Masumlar Apartmanı’nın 24. bölüm izle bilgileri dizinin televizyondaki yayını bittikten sonra YouTube platformuna yükleniyor. 
Masumlar Apartmanı, OGM Pictures yapımı, ilk bölümü 15 Eylül 2020 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali’nin yaptığı dram, psikoloji ve aşk türündeki Türk televizyon dizisi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanmıştır. Haber Kaynağı


BUNLARI DA OKUYUN

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: