10 C
İstanbul
Salı, Nisan 13, 2021
- Reklam -
Ana SayfaSPORArda Turan'dan hakem isyanı - Son Dakika Futbol Haberi

Arda Turan’dan hakem isyanı – Son Dakika Futbol Haberi


Arda Turan, hakem kararlarıyla ilgili yayıncı kuruluşa şu ifadeleri kullandı;

Rakibimizi tebrik ediyorum. Konu bize gelince üzgünüz, taraftarımızdan özür diliyoruz. 8 hafta kazanan takım, bundan sonra da gelecektir. Söylemek istediğim bir şey var, kelimeleri doğru seçmek zorundayım çünkü farklı bir yargı sistemi var.

Bir dirsek olayı var. Rize’de ilk hafta rakip bize dirsek atınca penaltı, Marcao’nun eli değince penaltı, Kadıköy’de Donk’a dirsek atılınca penaltı değil. Diagne topa vuruyor, kafasına geliyor, ‘Önce topa vurdu’ diyorsun, ‘Ardacığım, tehlikeli’ diyor. ‘Tamam hocam’ diyorsun, devam ediyorsun. Luyindama’ya vuruluyor, kaş yaralıyor, yeterince tehlikeli olmuyor.”

%85’iniz futbolu bilmiyorsunuz, o CV’nin ne olduğunu bilmiyorsunuz. Biz herkes için adalet istiyoruz, bir standart olsun istiyoruz. Biz görüyoruz, hissediyoruz. Galatasaray büyük bir camia, muhtemelen hocamız herkesi her şeyi nasıl yeneriz diye bir taktik bulur. Galatasaray’ın hakkını savunacak birileri mutlaka çıkar. Adalet bizim üzerimizden sağlanacaksa, biz buna da razıyız. Bırakın bu işleri, biz bunları yemiyoruz.



Haber Kaynağı


BUNLARI DA OKUYUN

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
%d blogcu bunu beğendi: