13.5 C
İstanbul
Pazartesi, Ocak 25, 2021
Ana Sayfa EKONOMİ Süper Loto çekilişi gerçekleşti! 24 Kasım 2020 Süper Loto sonuçları birazdan Millipiyangoonline.com'da!

Süper Loto çekilişi gerçekleşti! 24 Kasım 2020 Süper Loto sonuçları birazdan Millipiyangoonline.com’da!


24 Kasım 2020 Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30’da gerçekleştirildi. 22 Kasım tarihinde yapılan Süper Loto çekilişini bir kişi bilmişti. Hal böyle olunca da heyecan arttı.
Sonuçlar birazdan millipiyangoonline.com’da!

Süper Loto saat kaçta?

Merakla beklenen Süper Loto çekilişi 24 Kasım Salı (bu akşam) saat 21:30’da yapıldı. Çekiliş Milli Piyango Online’ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Süper Loto çekilişine dair tüm detaylar burada olacak. Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto çekilişi için geri sayım başladı. Son olarak 22 Kasım tarihinde çekilişi gerçekleşen Süper Loto’yu bilen olmamıştı. 

DEVREDEN BÜYÜK İKRAMİYE

14.468.036 TL oldu. 

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.
Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.Haber Kaynağı


BUNLARI DA OKUYUN

Türkiye ve Yunanistan arasındaki istikşafi görüşmelerde neler ele alınacak?

Türkiye ile Yunanistan, Ege ve Doğu Akdeniz"deki sorunlarını ele almak amacıyla 5 yıl aradan sonra istikşafi görüşmelerin 61'inci turu için bugün İstanbul'da masaya...

Reform paketi şubatta açılacak – Sputnik Türkiye

Türkiye10:54 25.01.2021URL'yi kısaltınCumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçen kasım ayında yaptığı açıklamayla gündeme gelen yapısal reformları içeren taslağa son şekli veriliyor. Ekonomi ve hukuk alanında gerçekleştirilmesi...

Deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi 25 Ocak 2021

AFAD ve Kandilli son depremler listesi içerisinde anlık olarak yaşanan sarsıntılar paylaşılıyor. Her iki kurumun...

WhatsApp zorunlu güncelleme sonrası milyonlarca kullanıcı kaybetti

Dünya genelinde 2 milyar kişi tarafından kullanılan WhatsApp, alınan güncelleme kararı sonrası kan kaybetmeye devam ediyor. The Guardian'da yer...

Reyting sonuçları 24 Ocak 2021 Pazar: Survivor, Arıza, Menajerimi Ara, Kefaret reytingleri

24 Ocak 2021 Pazar Günü yayınlanan dizi ve haberlerin reyting sonuçları belli oldu. Total izleyici grubunda...
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com