12.1 C
İstanbul
Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa MAGAZİN Balçiçek'le Sohbete Geldik'in 3. bölümünde neler konuşuldu?

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in 3. bölümünde neler konuşuldu?


Deneyimli gazeteci ve televizyoncu Balçiçek İlter, her hafta konuklarını masasında misafir ediyor, evinizi renklendirmeye devam ediyor. Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey bu programda konuşuluyor.

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in Pazar günü yayınlanan bölümüne başarılı oyuncu Emre Karayel, Türkiye’nin en güzel ve tarz kadınlarından Ece Sükan, Davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak ve Dr. Nihat Dik konuk oldu.

Başarılı oyuncu Emre Karayel, özel hayatıyla ilgili merak edilenleri anlattı. Türkiye’nin en tarz kadınlarından Ece Sükan, kadın-erkek ilişkilerine nasıl bakıyor? 2020 yılının popüler estetikleri neler? Kimler, hangi ünlülere benzemek istiyor? Dr. Nihat Dik açıkladı. Davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak, sosyal medyanın kadın-erkek ilişkilerini etkilemesi ve aldatmalarla ilgili neler söyledi?

Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik” pazar günü Kanal D’de…Haber Kaynağı


BUNLARI DA OKUYUN

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un ‘zor Dağlık Karabağ açmazı’

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Ermenistan ile Azerbaycan arasında Dağlık Karabağ'la ilgili imzalanan ateşkesten bu yana, bölge üzerinde Moskova ve Ankara karşısındaki etkisini sürdürmek...

Safiye Soyman’dan nostaljik paylaşım – Magazin Haberleri

Soyman, Faik Öztürk ile yıllar önce çekilen bir karesini "Biz ayrılamayız' demiştim o gün. "Ömrüm...

Türkiye’nin dünya mirası V | Kültür-Sanat Haberleri

Çatalhöyük Neolitik Kenti Konum: İç Anadolu BölgesiKategori: KültürelKayıt Tarihi: 2012Konya'nın Çumra ilçesinde yer alan Çatalhöyük, 1958'de keşfedildi. Çeşitli aralıklarla yapılan bilimsel kazılar günümüzde...
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com