17.1 C
İstanbul
Salı, Ekim 20, 2020
Ana Sayfa KÜLTÜR SANAT Ara Güler, vefatının ikinci yılında anıldı

Ara Güler, vefatının ikinci yılında anıldı


Fotoğraf sanatının ustası Ara Güler için Galatasaray Meydanı’nda anma etkinliği gerçekleştirildi. Etkinlikte Ara Güler’in çektiği vapur resmiyle fotoğraf çektirenlere, fotoğrafları da basılıp hediye edildi.

Beyoğlu Belediyesi tarafından fotoğraf sanatçısı Ara Güler’i vefatının 2. yıl dönümünde anmak için Galatasaray Meydanı’nda etkinlik düzenlendi.

Etkinlikte İstiklal Caddesi’nde Galatasaray Meydanı’na stant kuruldu. Standın üzerinde Ara Güler’in İstanbul’un nostaljik vapuru çektiği büyük bir fotoğraf kullanıldı.

(FOTO: İHA)

İsteyen vatandaşların fotoğrafları ücretsiz bir şekilde çekilip basımın ardından hediye edildi. Ara Güler için yapılan etkinliğe vatandaşlar ilgi gösterdi.

(FOTO: İHA)

Standa gelen vatandaşlardan Ziya Demir, “Ara Güler benim takip ettiğim bir fotoğrafçıydı. Çok mutlu olduk. Bir tane de hatıra fotoğrafı çektirdik” dedi.

Ara Güler’in fotoğraflarını beğendiğini belirten Ender Öz de “Güzel bir etkinlik. Ara Güler’i anıyoruz” diye konuştu. (İHA)

 

Son güncelleme: 16:3817.10.2020Haber Kaynağı

BUNLARI DA OKUYUN

20 Ekim Süper Loto sonuçları yayınlandı

Sevilen şans oyunu Süper Loto'da haftanın ilk çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Haftalardır devreden ve büyük ikramiyenin 31 milyonu geçtiği şans oyununun sonuçları 21:30'da...

Menarini İlaç’ta üst düzey atama – ŞİRKET

  Menarini İlaç’ta üst düzey atama   Türkiye’nin ilk ilaç firması İbrahim Etem – Menarini’de 2017 yılından bu yana İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapan Melis...

Covid-19 aşı testleri askıya alınan AstraZeneca çalışmalara hafta içi başlayacak

İngiltere’deki Oxford Üniversitesi ile yürüttüğü Covid-19 aşı çalışmaları askıya alınan ilaç şirketi AstraZeneca'nın bu hafta içi testlere yeniden başlayabileceği iddia edildi.Reuters haber ajansının...
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com