20.7 C
İstanbul
Perşembe, Ekim 22, 2020
Ana Sayfa TÜRKİYE Her satırı dehşete düşürmüştü! O koca hakkında karar verildi

Her satırı dehşete düşürmüştü! O koca hakkında karar verildi


Mezitli ilçesinde yaşayan yürüme engelli B.A. (22) yaptığı açıklamada, eşi Ş.F.A’nın (25) kendisine bir süredir şiddet uyguladığını öne sürdü.

Son olayın yaşandığı gün bebeklerini uyuttuğu sırada eşinin yanına gelerek kendisiyle tartıştığını belirten B.A, şu iddialarda bulundu:

“Ben ‘Sen içkilisin ve çocuk uyuyor, rahatsız etme.’ dedim. Yanıma oturup beşiğe tekme attı. Ben beşiğe sarılıp tutmaya çalıştım. Sonra çocuğu kucağına aldı. Kapılara tekme attı, sehpayı kırdı ve kendine vurmaya başladı. Annemi arayıp yardım istedim.”

Bunun üzerine eşinin kendisini darbettiğini ileri süren B.A, şunları iddia etti:

“Bana yumruk vurdu. Ben de engelli olduğum için kendimi tutamadım ve yere düştüm. Bağırıp sesimi duyurmaya çalıştım. O esnada çocuğumuzu alıp balkona gitti. Çocuk elinde 12. kattan aşağı sallandırarak ‘Sus yoksa atarım.’ dedi. Ben de yapacak diye çok korktum. Koridora doğru çekmeye çalıştım.”

Ailesinin durumu polise bildirmesi üzerine eve ekiplerin geldiğini anlatan B.A, “Polisler geldiğinde hemen kucağından çocuğu aldılar ve bizi karakola götürdüler.” dedi.

Şikayeti üzerine eşi hakkında 6 ay uzaklaştırma kararı verildiğini belirten B.A, “Dava açacağım, bir şekilde adaletin yerini bulmasını istiyorum. Çocuğumla mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamak istiyorum.” diye konuştu.Haber Kaynağı

BUNLARI DA OKUYUN

TTB: Evlerinde tedavi edilen 143 bin Covid-19 hastası, 460 bin izolasyonlu var

TTB'nin ‘Aile Hekimliği Pandemi Anketi Ekim 2020’, Türkiye'de Covid-19 pandemisinin geldiği aşamayı ortaya çıkardı. Aile Hekimliği Kolunun 75 ilden 835 aile hekiminin...

ABD seçimlerine müdahaleye çalıştığı iddiasına Rusya’dan tepki: Suçlamalar temelsiz

ABD'de yapılacak başkanlık seçimlerine müdahale etmeye çalıştığına dair iddialara Rusya'dan yalanlama geldi.Kremlin, seçmenlerin bilgilerinin Rusya tarafından ele geçirildiğini öne süren Amerikan istihbaratının suçlamalarının...
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com