18.4 C
İstanbul
Cumartesi, Ekim 24, 2020
Ana Sayfa MAGAZİN EDHO yeni sezon ne zaman? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. bölüm...

EDHO yeni sezon ne zaman? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 166. bölüm fragmanı


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon için geri sayım sürerken dizinin başrol oyuncularından olan Ali Sürmeli ile ilgili üzücü bir haber gelmişti. Sürmeli dün akşam geçirdiği rahatsızlık sonrasında hastane kaldırılmış ve beyin kanaması geçirdiği öğrenilmişti.

Bugünse Sürmeli’nin oğlundan sevindiren haber geldi. Ali Sürmeli’nin son durumunu açıklayan oğlu babasının ameliyatının oldukça iyi geçtiğini belirterek hayati tehlikeyi atlattığını ifade etti.

EDHO FRAGMAN VİDEOSU

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON ÖZETİ

Dizinin yeni sezon tanıtım videosu çatışmaların devam edeceğini gösterirken Hızır farkında olmadan adım adım takım edilecek. Öte yandan aynı zamanda yapması gerekenleri yapacak olan Hızır, toplantılarında aldığı kararları açıklayacak. Özlem’in vurulması ise tüm dengeleri değiştirecek.

Doğan Baba ise verdiği tavsiyede “Sincanlara sıkacaksan önce Haşmet’e sık” diyerek dikkatli davranılmasını isteyecek.

Aileden yapılan yorumlarda ise atılan adımların herkesi birbirine düşüreceği ifade edilecek. Adamlarıyla birlikte mekana giden Hızır “buradan nasıl çıkacağını söyle önce elini öpeyim sonra da sıkayım” diye gelen talebi “önce sen peşin peşin öp” diyerek yanıtlayacak. Hazırlanan bombalı düzenekse her şeyi değiştirecek.

YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Fragmanda yeni sezon başlangıç tarihi yer almasa da en geç Ekim ayının ikinci haftasında dizinin başlaması bekleniyor.

 Haber Kaynağı

BUNLARI DA OKUYUN

Son dakika.. Bakan Selçuk: Ekim ayı destek ödemeleri bugün başlıyor

Bakan Selçuk yaptığı yazılı açıklamada, Ekim ayına ilişkin muhtaç asker aileleri ve çocuklarına, eşi vefat...

Avrupa koronavirüsün pençesinde | AVRUPA | U24

Almanya'da salgın verilerini takip eden Robert Koch Enstitüsü (RKI), ülkede koronavirüse bağlı ölümlerin cumartesi günü itibarıyla 10 bini aştığını açıkladı. Mevcut kayıtlar ışında salgının başladığından...

Tahran: ABD arabuluculuğunda fidye ile sağlanan Sudan-İsrail normalleşmesi bir düzmece

Tahran, Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) arabuluculuk yaptığı Sudan-İsrail normalleşmesi için 'fidye' ile sağlanmış 'düzmece' bir gelişme ifadelerini kullandı.İran Dışişleri Bakanlığı sosyal medya hesabından...
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com