11.5 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 2, 2021
- Reklam -
Ana SayfaKÖŞE YAZARLARI24 Haziran Gecesi

24 Haziran Gecesi

Muharrem İnce’nin seçim gecesi tek suçu Cumhuriyet Halk Partisi zarar görmesin diye susmasıdır. Muharrem İnce parti için sustukça parti içerisinde kişisel çıkarları için siyaset yapanlar Seçim Gecesi çıkmadı Seçim Gecesi Avukatlar neredeydi Kaçırıldı Sarhoştu dediler.

Seçim gecesi bizzat Sosyal Medyada yazılanları söylenenleri ortaya çıkan iddiaları kendisine danışmanı vasıtasıyla ilettim. Düşünsenize 45 günde 100 miting yapmışsınız. Göreviniz oy toplamak %30’un üzerinde oy toplamışsınız. Partinin görevi oylara sahip çıkmak, Ancak Sayım başladığı gibi sistem çökmüş! Ankara’dan”Serkan sistemden sonuç alamıyoruz, Oy ve Ötesi ile görüşür müsün” dediler. Seçim boyuncu sosyal medya çalışmalarına destek verdiğim Oy ve Ötesi sorumlularına ulaştım. “Sandık başındakiler gibi sayanların da gönüllü olduklarını Seçimden 2 hafta sonra sadece başına gönüllü olan sandıklar hakkında değer verebileceklerini” söylediler. Bu da bizim ihtiyacımız olan anlık oy bilgi akışını karşılamayacak bir durumdu. Parti Yöneticileri İNCE’nin MV atamalarında yapılanlardan ve seçimden dolayı yorgun olduğunu Anlık göstereceği tepkilerin partiye zarar vereceğini biliyordu. Seçim gecesi yıllardır SOL’un istediği ve arzuladığı coşkuyu getiren YEDEK KULÜBESİNDE MESSİ’Yİ OTURTUYORMUŞUZ dedirten Muharrem İNCE çıkıp “Ben ve siz seçmenler ellerimizden geleni yaptık ancak parti batırdı.

Avukatlarla da gitsek Ben sabaha kadar YSK’nın önünde de beklesem PARTİ sistemi çöktüğü için elimizde YSK’nın rakamları dışında bir şey olmayacak” deseydi Bu seçmenlerin gözünde CHP’nin sonraki bütün seçimlerde sonu olacaktı. Muharrem İNCE partiyi korumak için SUSTU…

Konuşması gerektiği hususunda; bazı kişilerin, İNCE’ye yönelik partililerimiz nezdinde algı yaratmaya çalıştığını yine danışmanı vasıtasıyla kendisine ilettim. Maalesef bizlerde AKP seçmeni gibi iyi yapılan algı operasyonlarının kurbanı olabiliyoruz.

Biraz olsun beni tanıyanlar DOĞRU uğruna Genel Merkezi yada Genel Başkanı karşıma alabileceğimi bilir. CB seçimi öncesi, gecesi ve sonrası sürecin tamamının içinde bulunduğum için Muharrem İNCE’nin yanında olacağım. Yakın zamanda İNCE’ye saldıran partililere gelince CB seçimi öncesi DESTEK istediğimiz ancak çalışmayıp çalışıyormuş gibi yapan, parti içerisinde şahsi menfaatleri uğruna emek verenleri ezen, CB seçimi kazanmak yerine parti içerisinde daha iyi bir konuma gelebilecekleri strateji uğruna hareket eden CHP ruhundan uzak kişilerdir…

 


BUNLARI DA OKUYUN

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com