11.5 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 2, 2021
- Reklam -
Ana SayfaKöşe YazısıErsin ŞentürkDevlet Mazeret Üretmez...

Devlet Mazeret Üretmez…

Son günlerde basında sıkça yer bulan çocukları PKK’ya katılan annelerin HDP önünde ki eylemine ve yaşananlara tanıklık ediyoruz.Trajikomik olan ise bakanlarında bu eylemlere katılmaya başlaması, sayın bakanlar siz devleti temsil ediyorsunuz.Bulunduğunuz makamlar ağlama, sızlanma makamı değil icraat makamıdır.Eğer HDP bu çocukları kandırıp dağa yolladıysa devlet, istihbarat ne iş yapıyordu.Bu konuda kesin deliliniz varsa neden gereğini yapmıyorsunuz?

AKP hükümetinin terör karnesine bir bakmadan olmaz…

*Hükümet tarafından görevlendirilen Mit Müsteşarı Hakan FİDAN Oslo’da PKK yöneticileriyle pazarlık yaptı.

*Habur’da PKK’lılara özel mahkeme kurup show yaptırdı.

*Açılım sürecinde askerimizin gözü önünde bayrağımızın indirilmesine göz yumdu.

*Açılım sürecince PKK yol kesti, kimlik sordu, hendek kazdı, silah depoladı hükümet seyirci kaldı.

*PKK/YPG’li peşmergeler İŞİD’le savaşmak için silahları ve araçlarıyla show yaptırılarak ülkemizden geçirildi.

*Dolmabahçe’de HDP’lilerle mutabakat imzalandı.

*Kozmik oda açtırılarak devlet sırları ifşa edildi.Bunun sonucunda yüzlerce istihbaratçımızın kimlikleri deşifre oldu ve terör örgütü tarafından infaz edildi.

*Kırmızı bültenle aranan orduyu çökertme projesi olan Ergenekon ve Balyoz davalarının gizli tanığı terörist başının kardeşi TRT’ye çıkarılıp show yaptırıldı.

Şimdi soruyorum teröre kim daha fazla destek verdi.Gelelim HDP önünde ki annelerin çocuklarına; her ne kadar kandırılmış olsalar da bu onları masum yapmaz.Bu kişiler terör örgütüne katılmanın, yardım ve yataklık etmenin suç olduğunu bile bile gittiler.Bunlar eylemlere katıldılar mı?Herhangi bir infazın içinde yer aldılar mı?

Yandaş medyanın AKP’ye oy kazandırma derdiyle günlerdir HDP önünden yayın yapmasıda manidardır.Bu yandaş medya Ensar Vakfı’nda onlarca çocuk tecavüze uğradığında ortada neden yoktu?

Şöyle bir düşünelim; uydurma Ergenekon ve Balyoz davalarıyla eşini, çocuklarını, haklarını kaybedenler, Fetö yüzünden hayatları kararanlar, ekonomik kriz yüzünden batanlar Akp önünde eylem yapsa bu yandaş medya yine canlı yayın yapar mı sizce?

Anlayacağınız üzere kan kaybeden AKP yandaş medyayı da kullanarak acılı anneler üzerinden siyasi rant peşinde koşuyor.Hükümet mazeret üretemez, bakanlar eylem yapamaz, gereğini yapar.Sizler icraat makamısınız.Hatırlatalım…


BUNLARI DA OKUYUN

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com